Народний депутат Дубневич вийшов під заставу – адвокат

Народний депутат Ярослав Дубневич вийшов під заставу 90 мільйонів гривень – про це низці ЗМІ повідомив його адвокат Олександр Тананакін.

За словами адвоката, заставу внесли за Дубневича ще 7 листопада, він провів ніч у слідчому ізоляторі і увечері 8 листопада залишив його.

За даними видання «Ґрати», народний депутат здав закордонний паспорт. Невідомо, хто саме вніс заставу за нього.

7 листопада апеляційна палата Вищого антикорупційного суду заарештувала народного депутата із групи «За майбутнє» Ярослава Дубневича до 31 грудня.

 

2 листопада Антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дубневичу у вигляді 100 мільйонів гривень застави. Тоді адвокати закликали суд обрати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання або віддати депутата на поруки колегам. Дубневича були готові взяти на поруки дев’ять представників парламентської групи «За майбутнє».

За версією слідства, народний депутат лобіював виділення грошових коштів з бюджету ПАТ «Укрзалізниця» на закупівлю товарів у підконтрольних йому підприємств. Фінансові втрати від реалізації схеми проведення процедур відкритих торгів стрілочних переводів, запасних частин до них та комплектів роздільного скріплення, відповідно до матеріалів експертизи, становили понад 93 мільйони гривень.

Сам Дубневич вважає необґрунтованими заяви генпрокурора і заявляє про «політичне підґрунтя» справи.

31 жовтня Верховна Рада проголосувала за зняття з Ярослава Дубневича депутатської недоторканності: за дозволи на його притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт.

Мережа Правди

ваш коментар: