Атака по Одесі і Кривому Рогу. Хто навів удар на ВМФ РФ? Чи буде світло взимку?

Кілька груп дронів типу «Шахед» кілька годин поспіль атакували вночі Одещину. Це друга ніч поспіль масованих атак сил Росії на gівдень України. Окрім того, про вибухи вранці повідомили і в Кривому Розі.

Про наслідки говоримо у програмі «Свобода.Ранок» о 9:01 на @Радіо Свобода:

Удар по штабу ВМФ Росії у Севастополі допомогли навести російські офіцери – про це журналістом розповідають партизани з руху «Атеш». В Силах спеціальних операцій звітують про загибель командувача російського флоту. Яку роль ці удари відіграють у звільненні Криму та як допомагають партизани і російські військові? Обговоримо.

 

Апеляцію Ігоря Коломойського суд не задовольнив. Олігарха залишили під вартою з можливістю внести заставу – розмір якої майже 4 мільярди гривень. Не допомогли навіть журналісти «1+1» та ексміністр культури, які прийшли брати Коломойського на поруки. Як розвивається справа – говоримо з антикорупціонерами.

 

США планує передати Україні більш ніж пів мільярда доларів на підтримку енергетичного сектора. Тим часом Україна готується до зими з можливими новими атаками на енергетичну інфраструктуру. Чи готова Україна до цих викликів та до чого готуватися українцям. Говоримо з експертом.

ваш коментар: